Oblečení pro děti i dospělé

Měsíční archív: Listopad 2014

Bazar dětského oblečení

Marně přemýšlíte nad tím, jak se zbavit hromady dětského oblečení, ze kterého vaše děti už vyrostly? Bazary s dětským oblečením jsou tím nejlepším řešením a rozhodně není důvod si myslet, že si právě vašeho oblečení nikdo nevšimne. Opak je pravdou. Pokud totiž budete vědět, jak správně na to a jak oblečení nabídnout, nemůžete přijít zkrátka. Přinášíme vám proto několik rad, jak prodat dětské oblečení v internetových bazarech.

Oblečení prodává hlavně fotka 

Dětské oblečení, které nevidíme, jak vypadá, si rozhodně od vás nikdo nekoupí. Stejně tak si nekoupí něco, co na fotce vypadá zmačkaně a sešle. Dejte si proto velmi záležet na tom, jak oblečení na fotce vypadá. Ideální jsou samozřejmě fotky přímo na dítěti, ale to se ne vždy podaří. Dbejte proto na to, aby bylo oblečení vyfoceno ze všech stran, položené na pěkném povrchu a ve finále i na ramínku, aby bylo vidět v celé své kráse. Případné vady na oblečení rozhodně při focení nevynechávejte.

Při popisu oblečení vždy berte v potaz skutečný stav 

To, jak oblečení právě vypadá, byste rozhodně neměly nijak idealizovat a případné vady zatajovat. Nachází-li se na oblečení díra, je zašité nebo dokonce na některých místech špinavé, je třeba to napsat a skutečnost nezatajovat. Většina bazarů dnes funguje tak, že se uživatelé se svými zkušenostmi svěřují a píší hodnocení. Případné zatajování vad na vás rozhodně dobré světlo vrhat nebude.

Cenu určete objektivně 

I cena je rozhodující. Pokud jste botičky koupily před půl rokem za 700,- Kč, jsou párkrát nošené a nemají více méně žádné vady, klidně je můžete nabídnout za 400,- Kč. Vždy je přitom dobré myslet i na originální krabice, ve kterých jsou již zmíněné botičky kupovány a na záruční list. I to může značně přispět k prodeji a je-li obuv nebo jiné oblečení v záruce, cena může být klidně vyšší.

Vyberte si dobrý bazar

I výběr správného internetového bazaru je velmi důležitým faktorem. Inzeráty byste měly vkládat hlavně tam, kam chodí nejvíce maminek.

Vložil Levné dětské oblečení | Štítek , , | Zanechat komentář

Bazar sportovního oblečení

Sportovní oblečení je poměrně široký pojem, který zahrnuje obrovské množství oblečení pečlivě zařazeného do jednotlivých kategorií zejména podle různých sportů. Na výrobu sportovního oblečení se v současné době zaměřují hlavně specializované a renomované firmy, které kladou důraz nejen na kvalitu materiálů, ale i na speciální technologie, které jsou rozhodně přínosem pro každého sportovce. Výběr sportovního oblečení rozhodně není dobré podceňovat a to už jen z toho důvodu, že v něm budete trávit většinu svého volného času a společně s ním bude tělo vystaveno poměrně velké fyzické zátěži. Sportovní oblečení se řadí do jednotlivých kategorií na základě sportu, pro který je primárně určen.

Už dávno přitom neplatí, že je nutné vždy kupovat oblečení nové. Pokud se totiž spokojíte s oblečením v bazaru, můžete tak výrazně ušetřit. To ostatně platí i v případě, že potřebujete sportovní nebo jiné oblečení prodat. Buď vám z nějakého důvodu nesedí, koupili nebo dostali jste nové. Je-li oblečení v poměrně dobrém stavu, je vysoká pravděpodobnost, že o něj bude velký zájem. Značkové sportovní oblečení, které disponuje těmi nejlepšími vlastnostmi často svou cenou dosahuje i několika tisíc. Ne každý je ochoten investovat takové částky do oblečení a bazar je tak prvním místem, kam takový jedinec většinou zamíří. A kde nejlépe hledat? I v tomto směru vám poradíme!

Velmi oblíbené se staly v poslední době hlavně stránky VotočVohoz.cz, kde uživatelé mohou volně nabízet své oblečení k prodeji nebo výměně. I zde přitom uživatelé najdou kategorii sportovního dámského nebo pánského oblečení, která obsahuje nejen oblečení nošení, ale dokonce i zcela nové ještě osazené visačkami.

Vložil Sportovní oblečení | Štítek , , , | Zanechat komentář

Kojenecké oblečení

Také jste si položily otázku, kolik dětského oblečení nakoupit ještě předtím, než se vaše malé narodí? Pokud ano, máme pro vás několik rad, jak neprohloupit při výběru vhodného kojeneckého oblečení.

Počkejte si na odhad porodní váhy, až poté nakupujte 

Pokud se totiž zběsile pustíte do nakupování oblečení pro ještě nenarozené miminko, snadno by se vám mohlo stát, že se narodí ve zcela jiné váze výšce, než jste si myslely. Během těhotenství se proto zeptejte svého lékaře, jaká je odhadovaná váha dítěte po porodu, až poté se můžete pustit do nakupování.

V souvislosti s kojeneckým oblečením rozhodně neplatí pořekadlo, že čím víc, tím líp. Opak je pravdou. Od každého druhu oblečení vám bohatě bude stačit jen pár kousků, které budete postupně prát. V období kojeneckém dělají děti ty největší pokroky a to se mimo jiné týká i jejich růstu.

Jde-li o samotnou velikost oblečení, vždy byste se přitom měly řídit tím, jak velké je vaše dítě a kolik je mu měsíců. Výhodou je fakt, že ve specializovaných prodejnách s dětským oblečením dnes pracuje proškolený personál, který je schopen dobře poradit i prvorodičkám. A pokud jde o internetové prodejny, ve většině z nich je zajišťována online poradna, kde se vám správných rad dostane zrovna tak. V neposlední řadě byste se ale měly zajímat i o kvalitu oblečení, která by měla být na prvním místě ještě před cenou oblečení.

Kvalita oblečení je na prvním místě 

Při výběru kojeneckého oblečení vždy dbejte na to, aby bylo oblečení testováno a schváleno pro děti. To poznáte na základě různých certifikátů, které je vhodné sledovat. Kůže děti je zejména během prvních měsíců velmi citlivá a nevhodné materiály by dokonce mohly způsobit alergie a ekzémy, kterých se pak budete jen velmi těžko zbavovat.

Vložil Levné dětské oblečení | Štítek , , , | Zanechat komentář